e-ticaret,ticaret,tüketiciye ulaş,ürün,pazarlama,reklam


E-Ticaret

Bilgi-iletişim araçlarındaki gelişmelerin ticaretle entegre olmuş yüzü olarak karşımıza çıkan elektronik ticaret; firmaların doğru tüketiciye doğru araçlarla hızlı bir şekilde erişim sağlaması için en verimli yöntemdir. E-ticaret sayesinde, özellikle küresel pazarlarda faaliyet gösteren firmalar; daha kolay pazar çeşitlendirmesi yapabilmekte; daha etkin dağıtım kanalları ile operasyonel maliyetlerini düşürerek ve müşteri portföyünü genişleterek risk yapısını kontrol edilir konuma getirmektedir.

Erguvan Tasarım olarak, firmanızı milyonlar ile buluşturacak en uygun platformları geliştirmek bu doğrultuda adımlar atmanız için bilgi ve tecrübemizle hizmetinizdeyiz.

E-Ticaret projelerimizde, özel tasarım ve yazılım çözümleriyle sanal ortamda firmanızın temsil edilmesini sağlıyoruz. Firmanızın şatışını yapacağı ürünleri veya ürün gruplarını iyi analiz ederek sizi, müşterilerinize en iyi ve en hızlı şekilde ulaştıracak e-ticaret yazılım ve tasarımlarıyla tanıştırıyoruz.


Unutmayın

İnternet dünyasında standartlara uymayan web siteleri kullanıcı ve pazar kaybederken kolay gezilebilen ve standartlara uygun siteler kazanıyor ve kazandırıyor.