web yazılım,web tasarım,seo,adwords


SEO (Arama Motorları Optimizasyonu)

Seo (Search Engine Optimization) arama motorlarının web sayfalarını daha kolay bir şekilde taramasına olanak sağlayan teknik düzenlemelerdir. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik yani matematiksel bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricileri yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmak durumundadır.

Günümüz internet dünyasında ekonomik ekabetin artması ile arama motorları büyük bir öneme sahip olmuştur. Bu yüzden web sitenizin arama motorlarına hitap etmesi ve gerekli şartları yerine getirerek aramalarda üst sıralara çıkması önem kazanmaktadır.

Erguvan Tasarım olarak web siteniz için doğru anahtar kelimelerin yer alması, metinlerinizin alakalı anahtar kelimelerine uygun düzenlenmesi ve arama motorlarında anahtar kelimelerinizin gerekli analiz ve testleri yaparak web sitenizi aramalarda daha üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır.Unutmayın

İnternet dünyasında standartlara uymayan web siteleri kullanıcı ve pazar kaybederken kolay gezilebilen ve standartlara uygun siteler kazanıyor ve kazandırıyor.