SEO

SEO Optimizasyon

SEO (Arama Motorları Optimizasyonu) web sitenizin google'da sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmalardır.

Google, arama sonuçlarını listelerken matematiksel bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricileri yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmalıdır.

Erguvan Tasarım: web siteniz için doğru anahtar kelimelerin, metinlerin yer almasını, gerekli analiz ve testleri yaparak web sitenizi aramalarda daha üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır.

seo, arama motorları optimizasyonu

Hemen Teklifi Al

Başarılı bir SEO çalışması ile
Bugün Kazanmaya
Başlamak İster misiniz?

google adwords
  • Günümüzde sunulan ve üzerinde çalışılan web tasarımlar, kullanıcıları yormadan daha minimalist tasarıma ve kullanıcı dostu olmakla beraber, web sitesinde gezinmeleri için sadeleşme yolunu seçmiştir.
  • Web sitenizin tasarım ve görünümünü değiştirmeden, daha fazla ve kaliteli ziyaretçiyi web sitenize çekebilmeyi; arama motoru optimizasyonu ile sağlayabilirsiniz.
  • Web sitenizi yayına alınmadan önce; görsel ve yazılımsal hatalar şirketin imajını olumsuz etkileyeceği için son kontroller titizlikle yapılmalıdır.