web tasarım

Nasıl Bir Web Site?


Tasarım & Estetik

Bir web sitesinde tasarım ve estetik kendini diğer web sitelerinden ayıran en belirgin özelliktir. Tasarladığımız temalarla bunu en iyi şekilde ortaya koyuyoruz.

Hızlı Gezilebilen

İnternet dünyasında standartlara uymayan web siteleri kullanıcı ve pazar kaybederken kolay gezilebilen ve standartlara uygun siteler kazanıyor ve kazandırıyor.

SEO (Arama Motorları Optimizasyonu)

Arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik bir yapı kullanmaktadır. Web geliştiricilerimiz: yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluşturmaktadırlar.

Tarayıcı Uyumu

Kullanıcılar web sitenizi genellikle bir tarayıcı kullanarak görüntüler. Her tarayıcı web sitesi kodunuzu farklı bir şekilde yorumlar. Yani web siteniz, farklı tarayıcılar kullanan ziyaretçilere farklı görünebilir.

tasarım,estetik,seo,tarayıcı uyumu
erguvan web tasarım

Size Özel Tasarım


Web tasarım alanında eğitimli ve profesyonel ekibiyle iş ortaklarına ihtiyaca uygun tasarım çözümleri sunmaktadır. Bu çözümleri sunarken benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerde işler yapmaktadır.

Üretilen inovatif ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olmaktadır. Bunu yaparken, optimum maliyet ve süre konusunda son derece titizlik gösteriliyor.

Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Erguvan Tasarım her geçen gün hizmetlerine dönemin şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir.

Hemen Teklifi Al

Benzersiz,
Seçkin,
İhtiyacınıza uygun;
bir web sitesi için bizi arayın...

erguvan web tasarım
  • Günümüzde sunulan ve üzerinde çalışılan web tasarımlar, kullanıcıları yormadan daha minimalist tasarıma ve kullanıcı dostu olmakla beraber, web sitesinde gezinmeleri için sadeleşme yolunu seçmiştir.
  • Web sitenizin tasarım ve görünümünü değiştirmeden, daha fazla ve kaliteli ziyaretçiyi web sitenize çekebilmeyi; arama motoru optimizasyonu ile sağlayabilirsiniz.
  • Web sitenizi yayına alınmadan önce; görsel ve yazılımsal hatalar şirketin imajını olumsuz etkileyeceği için son kontroller titizlikle yapılmalıdır.